Jesteś w mygames / Gry / GRY 2str 
   Administratorzy
   Gry
      GRY z GM
      GRY z GM 2
      GRY
      GRY 2str
      GRY 3str
      GRY 4str
      GRY flash
      Kody
   Programy
   Animacje
   Gamemaker
   Gothic ZB patch 2.2
   Mody Gothic 3 i ZB
   Patche
   Ranking gier gm
   XIII new map
 

Battle for Wesnoth 1.4.4  Pobierz


Turowa gra strategiczna osadzona w realiach fantasy. W grze pojawia się wiele rodzajów jednostek - elfy, krasnoludy, nieumarli etc. Tu wersja dla Windowsa, istnieją również wersje dla systemów Mac OS X, BeOS, Linux,


Crimson Fields 0.5.1 Pobierz


Turowa taktyczna gra wojenna inspirowana starą, ale mającą wielu fanów serią Battle Isle, dająca jednak więcej możliwości (np. uzyskiwanie nowych jednostek poprzez przejmowanie technologii). Oprócz wersji na Windows są wersje dla Linuksa, Mac OS X, BeOSa, BSD, Windowsa CE oraz PalmOSa.


Deluxe ski jump Pobierz

Ta gra zyskała wielką popularność gry Adam Małysz był w najlepszej formie i prowadził w zawodach Pucharu Świata. W grze jesteśmy jednym z zawodników, którzy pragną zdobyć puchar świata.


Actua soccer Pobierz 

Pierwsz w pełni profesjonalna trójwymiarowa piłka nożna. Posiada ona wiele opcji, takich jak wybór meczu: towarzystki czy o puchara, a także ybór drużyny. Dodatkowym atutem jest fakt, iż można zagrać w czwórkę na jednym komputerze-strategy.


2 fast U 4 Pobierz

Wyścigi, w których można sobie wybrać auto i tor. Każdy samochód jet nietypowy i posiada swoje charakterystyczne parametry. Szerokiej drogi.


Alone in the dark Pobierz

Twoim zadaniem jest rozwiązanie zagadki związanej z popełnionym zabójstwem. Jest to przygodowa gra w trójwymiarowym świecie


Assault trooper Pobierz

Jesteś żołnierzem i Twoim zadaniem jest przeprowadzenie podwłądnych przez różnego rodzaju misje, np. przejęcie broni czy niszczenia baz przeciwnika. Możesz w niej tworzyć dodatkowo własne misje


WWF European Rampage Tour Pobierz

Przeniesiony na ekran komputera wrestling. Gra posiada niezła animacje oraz występują w niem znane postacie tego sportu lat 80-tych i 90-tych


Duke Nukem 3d Pobierz

Kosmici wylądowali w Los Angeles przyszłości. A zadaniem Duka jest przyniesienie im bólu i pokazanie wyjścia. Czas zacząc kopanie tyłków i rzucie gumy która sie właśnie skończyła! Przebij sie przez miasto przepełnione kosmitami.


Garfield Pobierz

Pewnej nocy podczas oglądania późnego programu w TV, kot zostaje wciągnięty do telewizora i odnajduje sie jako gwiazda dziwnej przygody. Teraz Twoim zadaniem jest pomoc jego przyjaciołom żeby wrócić do domu zanim Jon się obudzi! Na kilku różnych poziomach będziesz mógł testować umiejętności Garfilda.


Trial Bike Ultra Pobierz

Jeśli uwielbiasz jazdę na motorze i chcesz omijać przeszkody, to jest gra dla Ciebie. Dostajesz szanse na sprawdzenie swoich zdolności jeździeckich. Niesamowicie realistyczne poruszanie, kompleksowe przeszkody, skoki i to wszystko w pełnym 3D. Musisz być bardzo ostrożny żeby przejechać wszystkie przeszkody i utrzymać balans na motorze. Żeby dostać sie do następnego poziomu musisz przejechać cały tor.


Warsow Full Game 0.21 Pobierz

Gra FPS dla systemów Windows i Linux
Silnik 3D bazujący na Qfusion (zmodyfikowany silnik Quake2 GPL)
Gra wchodząca w skład gier eSportu
Gra skupiająca się na sztuce ruchu i trikach (głównie skokach)
Kompletny system dopalaczy, słabe i mocne tryby strzelania dla każdej broni


Terminator 2 day 1 Pobierz

Jest strzelanka typu side-scrolling z elementami jeżdżenia umieszczonymi między normalnymi poziomami. Grasz Arnoldem i przechodzisz przez miejsca wzięte z filmu, używając broni takich jak pistolety, szhotgunów i minigunów żeby rozwalić tych którzy będą chcieli zrobić krzywdę Tobie lub Johnowi Connor


Crazy Crash Racing 2.3 Pobierz

Będziesz musiał ratować sie przez lawą i spadającymi meteorytami. Morze adrenaliny czeka na Ciebie. Nie ma odwrotu, a gorąca lawa oddycha za Twoimi plecami i nie zwolni dopóki Cię nie złapie i pozbawi głowy, deszcz meteorytów staje sie mocniejszy i musisz reagować naprawdę szybko.


Nanosaur Extreme 2.03 Pobierz

Jesteś dinozaurem (dokładnie Nanosaurem) z przyszłości, który powrócił, by zebrać jajka 5 rodzajów dinozaurów przed olbrzymimi asteroidami które mają uderzyć w ziemię. Prymitywne dinozaury zaatakują cię, ponieważ próbujesz zabrać ich jajka, ale musisz pamiętać, że to dla ich dobra wysyłasz ich w zapomnienie!


 ESWAT Cyber Police - City Under Siege 1 Pobierz

Grasz policjantem w jednostce specjalnej SWAT jako ich nowy nabytek. Z nowicjusza próbujesz stać się jednym z głównych członków drużyny. 2d


miłego grania


nie wiem jak u was ale czasem nie mogę czegoś sciągnąć przez opere jesli macie ten sam problem to tylko explorer.


 
Copyright ©2018 by mygames
Kreator Stron www